Dárkový poukaz

Originální dárek pro Vás

Objednejte si poukaz

k narozeninám, svátku, nebo jen tak, pro radost

Hledáte možnost dárku, který by si obdarovaný pak vybral sám? Nebo hledáte originální dárek pro Vaše zákazníky či zaměstnance? Objednejte si jednoduše náš dárkový poukaz přes formulář , v obchodech nebo napište e-mailem: objednavky@kytkyodpepy.cz 

Dárkový poukaz

Otázky a odpovědi

Co by jste ještě rádi věděli k objednávání poukazu

ODPOVĚĎ: Naše poukazy si můžete pořídit přes objednávkový formulář zde na stránkách nebo rovnou v kamenných prodejnách po celé české republice.

ODPOVĚĎ: Při objednávce přes naše webové stránky je možné zaplatit bankovním převodem. Při doručení nebo vyzvednutí v obchodech můžete platit v hotovosti i platební kartou.

ODPOVĚĎ:

Kupony můžete pořídit v jakékoliv hodnotě minimálně od 300,- Kč.

ODPOVĚĎ:

Ano, stačí v objednávce zmínit počet a hodnoty jednotlivých kuponů. Je možné pořídit i větší množství poukazů, např. jako firemní dárek. Pro další informace nebo chcete-li se zeptat, zavolejte nám na číslo: +420 736 121 155, nebo napište na email: objednavky@kytkyodpepy.cz.

ODPOVĚĎ:

U vyzvednutí v obchodech bude poukaz připraven okamžitě. U objednávce online by poukaz měl být připraven nejpozději do 2 dnů od objednání. Potvrzení o objednávce posíláme emailem do 24.hodin. Pokud máte pocit, že se někde zasekl, zavolejte nám na +420 736 121 155, nebo napište na objednavky@kytkyodpepy.cz a vyřešíme to.

ODPOVĚĎ:

Samozřejmě! Jen vše uveďte do objednávkového formuláře.

ODPOVĚĎ:

Poukaz můžete využít ihned po obdržení až do doby platnosti kuponu, která je na něm uvedena. Většinou 6 měsíců od vydání.

ODPOVĚĎ:

V případě, že nestihnete dobu platnosti, poukaz bohužel propadá. Ale neváhejte nás kontaktovat, zkusíme to nějak vyřešit. 🙂

ODPOVĚĎ:

Potřebné informace dorazí spolu s kuponem. Může pak pokračovat v objednání na našich webových stránkách jednoduše přes webový formulář, nebo osobně u nás.

Mohlo by Vás ještě zajímat