Dárkový poukaz

Originální dárek pro Vás

Objednejte si poukaz

k narozeninám, svátku, nebo jen tak, pro radost

Hledáte možnost dárku, který by si obdarovaný pak vybral sám? Nebo hledáte originální dárek pro Vaše zákazníky či zaměstnance? Objednejte si jednoduše náš dárkový poukaz přes formulář online nebo rovnou v obchodech. 

Dárkový poukaz

ZALOŽTE SI ÚČET

Před objednáním Vám doporučujeme založit si u nás účet, přímo v objednávkovém formuláři. Poukaz bude zaznamenám na účtu, budete mít přehled o využití a dalších informací.

Otázky a odpovědi

Co by jste ještě rádi věděli k objednávání poukazu

ODPOVĚĎ: Naše poukazy si můžete pořídit přes objednávkový formulář zde na stránkách nebo přímo v našich prodejnách. 

ODPOVĚĎ: Při objednávce přes naše webové stránky je možné zaplatit online nebo bankovním převodem. Při doručení na adresu nebo osobním vyzvednutím v obchodech můžete platit v hotovosti i platební kartou.

ODPOVĚĎ:

Kupony můžete pořídit v jakékoliv hodnotě si zvolíte. Náš poukaz můžete uplatňovat postupně.

ODPOVĚĎ:

V jedné objednávce lze objednat pouze jeden poukaz, můžete si ale vytvořit jakékoliv množství objednávek. Každý poukaz má své specifické číslo.

ODPOVĚĎ:

U vyzvednutí v obchodech bude poukaz připraven okamžitě. Při online objednávce přijde vše do emailu a také okamžitě k dispozici. Když budete chtít zastal poukaz v dárkovém balení, záleží na poště či vyzvednutí v obchodech do 48hodin po objednání. Pokud máte pocit, že se někde zasekl, zavolejte nám na +420 736 121 155, nebo napište na objednavky@kytkyodpepy.cz a vyřešíme to.

ODPOVĚĎ:

Samozřejmě! Jen vše uveďte do objednávkového formuláře. Když zadáte email obdarovaného, dostane rovnou vše do emailu.

ODPOVĚĎ:

Poukaz můžete využít ihned po obdržení specifického kódu poukazu. Standardně jeden rok od vydání.

ODPOVĚĎ:

V případě, že nestihnete dobu platnosti, nevadí. Neváhejte nás kontaktovat, nějak to vyřešíme. 🙂

ODPOVĚĎ:

Potřebné informace dorazí spolu s poukazem nebo do emailu. Obdarovaný může následně pokračovat v objednání na našich webových stránkách přes webový formulář, nebo osobně v obchodech.

Mohlo by Vás ještě zajímat