Korona virus

Vážení milovníci našich květin

Situace v našem státě se mění každým dnem. Nové usnesení Vlády České republiky nám dovoluje otevřít naše prodejny. Po úvahách jsme rozhodli, že obchody otevřeme. Situaci nebereme na lehkou váhu. Všechny naše kolegyně mají k dispozici dezinfekci, roušky a také pracujeme v menších týmech. Jde nám o Vaše i naše bezpečí. V každém našem obchodě bude připraveno více uvázaných květin v hodnotě 300 Kč a 500 Kč, abychom eliminovali případné čekání ve frontách. Zároveň Vás prosíme o přednostní placení kartou, které přijímáme v každém našem obchodě.

Otevíráme proto, že naše poslání je šířit radost a pohodu. V následujících dnech a týdnech budeme všichni potřebovat mnoho sil a pozitivní energie. Doufáme, že naše kytky Vám v tomto pomohou.

Přejeme pevné nervy a posíláme pozitivní energii.
Pepa a tým
Mimořádná otevírací doba:

KVĚTINY u ANDĚLA

Havlíčkova 2, P5
PO - PÁ: 7-19 hod
SO: 9-17 hod
NE: 9-17 hod

KVĚTINY KOMUNARDŮ

Komunardů 11, P7
PO - PÁ: 8-17 hod
SO: 8-12 hod
NE: zavřeno

KVĚTINY MASARYČKA

Havlíčkova 2, Praha 1
PO - PÁ: 8-17 hod
SO: zavřeno
NE: zavřeno

KVĚTINY EVROPSKÁ

Evropská 213, P6
PO - PÁ: 8-17 hod
SO: 9-17 hod
NE: 9-17 hod

KVĚTINY FLORENTINUM

Na Florenci 15, P1
ZAVŘENO

KVĚTINY KARLÍN

Karolínská 1, P8
¨ ZAVŘENO

KVĚTINY LIBEREC (GÉČKO)

Sousedská 599, Lib.
ZAVŘENO

KVĚTINY LIBEREC (PLAZA)

Plachova 2, Lib.
PO - NE: 9-20 hod

KVĚTINY BUDĚJOVICE

České Vrbné 2360, ČB
ZAVŘENO

KVĚTINY LIDICKÁ (Franšíza)

Lidická 17, P5
ZAVŘENO

pro další informace sledujte náš web a soc. sítě

Vláda upřesnila mimořádné opatření k zákazu maloobchodního prodeje a prodeje služeb v provozovnách, které se nově netýká autoservisů do 30 osob, odtahových služeb, prodejců náhradních dílů, zásilkových služeb, prodejen zahrádkářských a zemědělských potřeb, prodejen jízdenek, lázeňských zařízení poskytujících služby alespoň částečně hrazené z veřejného zdravotního pojištění, pohřebních služeb, květinářství, prodejen a výdejen zdravotnických prostředků a provozoven souvisejících se stavebnictvím. Zákaz se také nevztahuje na činnosti, které nejsou živností podle živnostenského zákona.