Svatební kytky

GALERIE SVATEBNÍCH VAZEB

Více o plánování svatby u Pepy

Vytvoříme pro Vás

Květinové svatební vazby. Kytice a květinové dekorace pro výzdobu svatebního místa. Připravíme vše tak, aby Váš svatební den proběhl podle Vašich představ.

Nabízíme

VŠE, CO Z KVĚTIN ZVLÁDNEME PŘIPRAVIT

Pomůžeme s výběrem

Vše s Vámi projednáme

Podrobnosti, ohledně svatebních objednávek, si projednáme pomocí e-mailu. Jsme připraveni Vám být k dispozici na emailu:  svatby@kytkyodpepy.cz

Kolik u nás zaplatíte?

ROZPOČET

Všechny uvedené ceny jsou orientační.

Pečlivá příprava

Ke svatebním květinovým vazbám u nás zaplatíte také poplatek 15% z ceny všech svatebních vazeb a připravovaných dekorací. Poplatek zahrnuje celkovou práci spojenou s objednáním, přípravami a vazbou svatebních květin.

čerstvé květy

Květiny jsou připraveny až těsně před plánovanou akcí. Můžeme Vám proto zaručit, že Vámi objednané květiny budou vždy z čerstvých květin.

Květiny Vám můžeme nabídnout převážně z druhů, které rostou právě v tom daném období, kdy celou akci plánujete. Ovšem druhy, které nemáme, se dají nahradit jinou květinou nebo je objednat z dovozu. Proto neváhejte s námi vše domluvit.

CHCETE SI UDĚLAT LEPŠÍ PŘEDSTAVU?

ZDE NAJDETE PODROBNĚJŠÍ INFORMACE O KVĚTINOVÉ VÝZDOBĚ, PŘÍPRAVĚ A NAŠICH MOŽNOSTECH. NAJDETE ZDE PODROBNĚJŠÍ CENÍK A UŽITEČNÉ INSPIRACE.

Mohlo by Vás ještě zajímat