Svatební informace

ZDE SI MŮŽETE STÁHNOUT PDF S PODROBNĚJŠÍM CENÍKEM >

KALENDÁŘ VOLNÝCH TERMÍNŮ

Vážení snoubenci,

velice nás těší, že jste si pro svůj Velký den zvolili květinovou výzdobu právě od nás.

Když jsme začínali na farmářských trzích v Praze, nenapadlo nás, že se po několika letech náš kolektiv rozroste natolik, aby se celý jeden tým věnoval svatební vazbě, která je jedna z těch nejsložitějších.

Teď právě třeba i vaší svatbou se bude zabývat náš tým zkušených květinářů s dlouholetou praxí a pevně věříme, že dokážeme splnit jakákoliv vaše přání.

Věříme, že máte určitě spoustu otázek. Pro koho ze svatebčanů květiny zvolit? A v jaké cenové hodnotě se u nás květinová výzdoba pohybuje?

Na tyto otázky se Vám teď pomůžeme najít odpovědi.

Květinu pro nevěstu připravujeme od 1.400 korun a její zmenšenou verzi, pro tradiční hod mezi svobodné slečny, připravujeme od 500 korun.

Květinu pro svědkyni, Vám připravíme
v ceně od 450 korun.

Dalšími květinami, které běžně vážeme, jsou pro…

náramek

Krásnou ozdobu tvoří také květinový náramek, který může nahradit klasickou kytici do ruky.

Cena je od 300 korun.
V případě volby náramků, je nutné si uvědomit, že květinový náramek v teplém počasí nevydrží tak dlouho, jako květiny vázané.

korsáž

Pánové obvykle mívají květinové korsáže připevněné špendlíkem k obleku. Novým trendem se stávají i květiny připevněné k destičce, která se vkládá přímo do kapsy obleku.

Korsáž pro ženicha připravujeme od 160 korun. Dále pak korsáže pro svědky, otce či družbu, připravujeme od 150 korun.

Dekoraci do kapsy tvoříme
pro ženicha od 250,-. Pro pánský
doprovod poté od 240 korun.

do vlasů

Nesmíme zapomenout ani na oblíbené ozdoby do vlasů, jako hřebínek, věneček nebo čelenka. Které připravujeme od 250 korun. Případně Vám rády zabalíme volné květy, které si pak zakomponujete do účesu.

myrta

Každý svatebčan by měl mít Myrtu, tu nabízíme samostatně za 9 korun za kus, nebo v kompletu s bílou mašličkou a špendlíkem za 15 korun za kus. Myrta má délku zhruba 8
centimetrů.

Rádi pro Vás připravíme i dekorace na výzdobu svatebního místa.

Vypichovaná dekorace

Nejčastější volbou na stoly jsou květinové misky v delším nebo kulatém tvaru. Cenově se pohybují od 650 korun.

Pro dekoraci svatebního místa, Vám rády připravíme vázané květiny do vázy v ceně od 400 korun, nebo můžeme připravit pouze volné květy bez vazby, které si do váziček naaranžujete sami. Cena volných květů se odvíjí od vámi zvolených druhů. Obvykle je cena malých váziček 150 korun.

prstýnky

Květinové dekorace na prstýnky, připravujeme v ceně od 300 korun. Běžně je aranžujeme na talířky mnoha tvarů, nebo v případě zájmu, i do vámi donesených nádob.

slavobrány

Na slavobránu připravujeme dekorace, vypichované do speciálních držáků s floristickou hmotou, které se potom na konstrukci brány připevní pomocí drátu.

Cenově se pohybují od 1.500 korun a je možné je připevnit na vrchní střed brány, do rohů nebo do stran. Na jednu bránu je možné připravit i více dekorací. Další dekorace bývá nejčastěji připevněna na druhé ze stran brány a její cena je od 1.000 korun.

gIrlanda

Rádi vám připravíme i girlandy ze zeleného materiálu v ceně od 500 korun za 1 metr. Do grilandy můžeme zakomponovat i květy, cena za 1 metr se pak pohybuje od 700 korun.

Velmi oblíbenou součástí svatební výzdoby jsou i květiny na dort. Ve většině případů je připravujeme od 250 korun.

svatební vazba vyžaduje práci zkušeného floristy a je s ní spojeno spousta práce, proto se u nás Platí poplatek 15 % z celkové ceny připravovaných květin, který je nutné připočítat k výše uvedeným cenám. Za myrtu a volně zakoupené a jinak neupravované květy se poplatek samozřejmě neplatí

Květiny připravujeme v naší květinové dílně v Praze a hotové si je můžete vyzvednout na některém z našich prodejních míst uvedených na webu v sekci:
kde nás najdete >

Květiny si můžete vyzvednout v den svatby nebo den předem v odpoledních hodinách.

Na bezpečný převoz a uchování květin, Vám můžeme pod vratnou zálohou zapůjčit speciální nádoby. 

napište nám!

Pokud vás naše nabídka zaujala a máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit, a to na e-mail: svatby@kytkyodpepy.cz >

Pokud byste i přesto měli zájem o osobní schůzku, rády ji pro Vás uskutečníme. Schůzky probíhají na naší prodejně v Kaprově ulici nebo na Evropské, i právě kvůli ukázce jednotlivých květů.

Na schůzce nevážeme konkrétní květiny, ale pouze si společně ukážeme možné kombinace květů a barev.

Pro obrovský zájem je osobní schůzka zpoplatněna. Cena je stanovena na 350 korun, které se platí přímo na schůzce. Z kapacitních důvodů zároveň nejsme schopny v letošní sezóně zajistit instalaci dekorací v místě konání svatby. Věříme tomu, že však vše zvládnete s pomocí svatebčanů sami.


Děkujeme za pochopení.

ZDE SI MŮŽETE STÁHNOUT PDF S PODROBNĚJŠÍM CENÍKEM >

GALERIE SVATEBNÍCH VAZEB