Tvořivá dílna

ZÁŽITEK NA EVROPSKÉ

Nabízíme vám možnost zúčastnit se projektu od Pepy a jeho týmu, který jsme nazvali

Zážitek u Pepy

V Praze 6 u Šáreckého údolí provozujeme kreativní obchod, kde se budete moci zúčastnit zážitku s vytvářením vazby květin a dalších různých tématicky laděných akcí :).

VÁNOČNÍ POUKAZY NA ŽÁŽITEK

Moc děkujeme za váš obrovský zájem o dárkové poukazy. Vánoční edici je vyprodaná. Vouchery budou dostupné cca na jaře 2022. Kdo to nestihnul, moc nás to mrzí, ale z kapacitních důvodu jich opravdu nelze vydat větší mnozštví. Děkujeme za pochopení a těšíme se na zážitcích!

Jak to u nás funguje?

Nabídky zážitků

Díky vašemu velkém zájmu o naše zážitky je k účasti na našem workshopu nutné mít předem zakoupený dárkový poukaz (cena našeho mini kurzu je 1200 Kč). Ve chvíli kdy máte v rukou náš voucher, napište na e-mail zazitky@kytkyodpepy.cz. Kolegyně vám sdělí volné termíny a domluvíte se. Vouchery jsou nyní zcela vyprodané. Na jaře 2022 bude prodej opět spuštěn.

Děkujeme za pochopení
a těšíme se na zážitcích 🙂

Minimálně jednou měsíčně pro vás naše lektorky připravují zážitek vázání kytic. Naše mini kurzy se vždy konají na pobočce na Evropské ulici a to po zavírací době.

Opatření

V současné situaci prosíme všechny o dodržování základních hygienických opatření jako jsou respirátory, desinfekce rukou, rozestupy, však to všichni už moc dobře známe. Od účastníků budeme také potřebovat platný test na covid, potvrzení o prodělání covidu nebo potvrzené očkování s jeho nutnou lhůtou. S sebou si vemte dobrou náladu, nic dalšího není třeba 🙂

Pro dotazy a objednání zážitku pište prosím na email nebo využijte náš online formulář

GALERIE

Prohlédněte si naší galerii zážitku...

Mohlo by Vás ještě zajímat