Tvořivá dílna

ZÁŽITEK NA EVROPSKÉ

Nabízíme vám možnost zúčastnit se projektu od Pepy a jeho týmu, který jsme nazvali

Zážitek u Pepy

V Praze 6 u Šáreckého údolí provozujeme kreativní obchod, kde se budete moci zúčastnit zážitku s vytvářením vazby květin a dalších různých tématicky laděných akcí :).

Další termín na zážitek bude vyhlášen v polovině Září 2021 

vypsané termíny zážitků

Termíny vyhlašujeme cca 14. dní dopředu na našich sociálních sítích (Facebook, Instagram), pro dotazy a rezervaci můžete využít i náš online kontaktní formulář.

Jak to u nás funguje?

Nabídky zážitků

Minimálně jednou měsíčně pro vás naše lektorky připravují zážitek vázání kytic. Koná se vždy na naší pobočce na Evropské ulici a to po zavírací době.

Připravujeme také zážitek vití věnečků do vlasů a na stůl či na dveře. Nabízíme také prodej dárkových poukazů na zážitky v libovolné hodnotě a s neomezenou platností. V prodeji jsou na našich pobočkách. Připravujeme je také v elektronické podobě.

Opatření

V současné situaci prosíme všechny o dodržování základních hygienických opatření jako jsou respirátory, desinfekce rukou, rozestupy, však to všichni už moc dobře známe. Od účastníků budeme také potřebovat platný test na covid, potvrzení o prodělání covidu nebo potvrzené očkování s jeho nutnou lhůtou. S sebou si vemte dobrou náladu, nic dalšího není třeba 🙂

Pro dotazy a objednání zážitku pište prosím na email nebo využijte náš online formulář

GALERIE

Prohlédněte si naší galerii zážitku...

Mohlo by Vás ještě zajímat